Сабақ жоспарлары / Физика
Есеп шығару - Физика, 10 сынып, 29-30 сабақ
Сабақтың тақырыбы: Есеп шығару.
![Есеп шығару - Физика, 10 сынып, 29-30 сабақ](/uploads/posts/2021-01/medium/1610451192_il_570xn_1961174574_ofzv.jpg)
Сабақтың мақсаты:
Сабақтың әдіс-тәсілдері: интеграция
Сабақтың көрнекіліктері: плакаттар, суреттер,
2.Үй жүмысын тексеру.
3. Есеп шығару.
4. Сабақгы қорытындылау.
5. Жеке оқушыларға озық тапсырма.
6.Үйге тансырма беру
I. Өткен тақырып бойынша оқушылардын білім-білік дагдысыаьщ лыптасуын тексеру.
• Идеал газ күйінің теңдеуі.
• Идеал газдың: * Изобаралык; * Изохаралық; *Изотермасын РУ, РТ координаталарында салыңдар.
• Үй жұмысының шығарылмаған есептерін шығару.
П. Есептер шығару.
1) 9-жаттығу 14 есеп
2) 10-жаттығу 4 есеп
3) 10-жаттығу 5 есеп
4) Әр есепті оқушы тактаға түсініктемесімен шығарады. §2.3 (2.96-2.105) Есептер жинағы.
III. Сабақты қорытындылау: Оқушылардың білім-білік дағдысының қалыптасуын бағалау.
IV. Жеке оқушыларға озық тапсырма беру: 2.107,2.108, 2.109 Есептер жинағы.
V. Үйге тапсырма беру: §2.3. (2.111-2.129)
- Білімділік мақсаты: Оқушыларға тың мәліметтер беру арқылы білімді қалыптастыру.
- Дамытушылық мақсаты: Оқушының білім-білігін дамыту. Салыстыра білу, керектіні таңдай білу, ең негізгіні есте сақтай білу қабілеттерін дамыту шараларын ұйымдастыру.
- Тәрбиелік мақсаты: Оқушының білімге құштарлығының, еңбекке икемділігінің дамуына ықпал жасау.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: интеграция
Сабақтың көрнекіліктері: плакаттар, суреттер,
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі:2.Үй жүмысын тексеру.
3. Есеп шығару.
4. Сабақгы қорытындылау.
5. Жеке оқушыларға озық тапсырма.
6.Үйге тансырма беру
I. Өткен тақырып бойынша оқушылардын білім-білік дагдысыаьщ лыптасуын тексеру.
• Идеал газ күйінің теңдеуі.
• Идеал газдың: * Изобаралык; * Изохаралық; *Изотермасын РУ, РТ координаталарында салыңдар.
• Үй жұмысының шығарылмаған есептерін шығару.
П. Есептер шығару.
1) 9-жаттығу 14 есеп
2) 10-жаттығу 4 есеп
3) 10-жаттығу 5 есеп
4) Әр есепті оқушы тактаға түсініктемесімен шығарады. §2.3 (2.96-2.105) Есептер жинағы.
III. Сабақты қорытындылау: Оқушылардың білім-білік дағдысының қалыптасуын бағалау.
IV. Жеке оқушыларға озық тапсырма беру: 2.107,2.108, 2.109 Есептер жинағы.
V. Үйге тапсырма беру: §2.3. (2.111-2.129)
Пікір қалдыру (0)
Пікірлер:
Ұқсас жаңалықтар:
Облачное хранилище для IP-камер Glazok и его ключевые особенности
Канализационные насосные станции: применение, виды, функции
Эксклюзивные выпуски и лимитированные серии часов Piaget
Профессиональное оборудование для ресторанов, кафе, баров, столовых
На что обратить внимание при выборе беговой дорожки для дома?